O firmie

Doświadczenie

Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w obsłudze różnorodnych przedsiębiorstw i dużych projektów. Pozwala ono skutecznie wspierać firmy nawet w bardzo trudnych sytuacjach (np.: wypadki ciężkie, wstrzymanie budowy, wstrzymanie produkcji). Dzięki niemu możemy również szybko znajdować i wdrażać najlepsze rozwiązania służące poprawie warunków pracy.

Spokój

Zakłady pracy, które zdecydowały się na stałą współpracę z naszą firmą mogą koncentrować się na codziennej działalności i rozwoju, bo poprawa bezpieczeństwa znacząco redukuje ilość wypadków i innych niepotrzebnych zdarzeń. Jednocześnie kontrole PIP, SANEPID, UDT w tych firmach przechodzą bez większego stresu – nasi specjaliści przygotowują wszystko do kontroli i w tych kontrolach uczestniczą, dzięki czemu pracodawcy mają czas by zająć się innymi ważnymi sprawami firmy.

Redukcja kosztów

Dzięki skutecznym programom prewencyjnym, obniżającym wypadkowość w zakładzie pracy – obsługiwane przez nas firmy mogą zredukować koszty składek na ubezpieczenie wypadkowe w ZUS. Mogą też korzystać z naszej pomocy przy pozyskiwaniu dotacji z ZUS na inwestycje w zakresie bhp.

Elastyczność

Możemy podjąć stałą współpracę, obsługę wybranego projektu (np.: budowy) lub zająć się tylko rozwiązaniem konkretnego problemu w zakładzie pracy.

Pomagamy również zorganizować się pracodawcom, którzy chcą samodzielnie prowadzić bhp w swojej firmie.

Stałą współpracę w zakresie bhp oferujemy instytucjom i firmom z terenu Jeleniej Góry oraz Powiatu Karkonoskiego i okolic.

Konsultacje, szkolenia i projekty prowadzimy na terenie całej Polski.

Zapraszam do współpracy

Zaufali nam 

Zamów

W przypadku pytań prosimy bardzo o wypełnienie i przesłanie formularza poniżej.

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze informacje.

Adres

Ergonomika
ul. Jana Kasprowicza 50
58-500 Jelenia Góra

Telefon

+48 660 431 602

Szkolenia on-line +48 880 880 115

EMAIL

biuro@ergonomika.pl

Napisz coś